Sposoby na pozbycie sie robaków z przewodu pokarmowego

Oregano
Oregano występuje w dwóch postaciach: suszu i olejku. Susz znany jest bardzo dobrze jako przyprawa lub herbata. Olejek ma sporo różnorodnych zastosowań, nie tylko jako suplement. Ma on działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, antywirusowe, przeciwrobacze. Należy także do pierwszej dziesiątki naturalnych antyoksydantów. Badania wykazały również, że wspiera on apoptozę (obumieranie) komórek rakowych. Olejek z oregano można zatem używać przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych (np. górnych dróg oddechowych), przeziębień, kaszlu, jako wspomaganie w kuracjach odrobaczających (usuwa pasożyty, gdyż zmienia środowisko wewnętrzne gospodarza), antygrzybiczych czy przeciwwirusowych (opryszczka). Doskonale wspomaga wszelakie kuracje przeciwtrądzikowe.
Istotne jest, aby nie aplikować go bezpośrednio na skórę czy błonę śluzową oraz pamiętać o tym, że oleje nie rozpuszczają się w wodzie, zatem powinno się olej podawać na kostce cukru, łyżeczce miodu czy z porcją mleka, jogurtu a najlepiej z pomidorowym sokiem z małą ilością oliwy.
Kuracji owym olejkiem nie należy stosować non stop, gdyż wyjałowi on jelito. Terapii winno towarzyszyć zażywanie probiotyku.

Olej kokosowy
Do sześciu łyżek oleju kokosowego należy dodać roztarty ząbek czosnku oraz jedną, cebulę czerwoną. Spożywać powinno się do czasu ustąpienia objawów.

Dieta oparta na jabłkach
Stosowanie diety powinno trwać jeden tydzień. Nie stosuje się jej dla dzieci. Dieta jabłkowa to fantastyczny sposób na odtrucie organizmu. Podstawowa zasada tej diety to spożywanie dużej ilości jabłek i picie soku jabłkowego. W dniu czwartym należy spożyć czosnek – może byc w formie naturalnej lub w formie kapsułki. Włączamy w tym dniu owoc papai lub sok z tego owocu. Do końca diety spożywamy jabłka, sok z jabłek i jemy czosnek. Dietę może uzupełnić herbata z mięty pieprzowej oraz pestki dyni z oliwą z oliwek. Poza tym cały czas powinno się pić dużo wody w celu wypłukiwania pasożytów i toksyn z organizmu.

Czosnek
Czosnek to warzywo o kapitalnych cechach. Warzywo to jest naturalnym antybiotykiem, albowiem wykazuje się oddziaływaniem przeciwgrzybiczym, przeciwrobaczym, antybakteryjnym. Jeść go można w formie naturalnej. Można sporządzać różnorakie preparaty na podwalinie czosnku z dodatkiem innych warzyw. Można po prostu rozgnieść lub zetrzeć ząbek czosnku, posmarować tą masą chleb z masłem i dodać trochę soli. Trzeba uważać jednakowoż na działanie obniżające ciśnienie, może być ono bardzo mocne. Pół ząbka, ząbek czosnku na dzień – to ilości które wydają się być bezpieczne.


https://maxisuplementy.pl/detoxic-opinie-dzialanie-cena/